Pravidlá Súťaže

1.

Do Move up sa môžeš zaregistrovať priamo na stránke www.moveup.sk. Produkcia ti následne pošle informácie o mieste a čase castingu. Priprav si maximálne 90-sekundovú prezentáciu, v ktorej predvedieš to najlepšie, čo vieš a zabojuješ o miesto v semifinále.

2.

Z každého castingu si porota zložená z členov The Pastels vyberie 6 semifinalistov. Po skončení castingov tak vznikne skupina 18 semifinalistov. Každému tanečníkovi The Pastels bude patriť trojica súťažiacich, z ktorej si vytvorí svoj vlastný gang a stane sa jeho lídrom. Od tejto chvíle sa do súťaže aktívne zapája aj porotca. Bojuje za svojich tanečníkov a podporuje ich, najlepšie ako vie.

3.

Semifinálový „bootcamp“ sa odohrá v atraktívnom prostredí Aquacity Poprad. Ak sa ti podarí dostať až sem, zažiješ 3 dni špeciálnych tréningov, workshopov

a kondičných úloh, ale aj relaxu, zábavy a super atmosféry.

4.

Na konci semifinálovej časti čaká na porotcov The Pastels ťažká úloha. Z pomedzi 3 svojich zverencov si musia vybrať iba jedného, ktorého posunú do finále. O poslednom finalistovi rozhodne Divoká karta, ktorú udeľujú diváci internetovým hlasovaním. Spolu s Divokou kartou tak do posledného kola súťaže postúpi 7 tanečníkov.

5.

O víťazovi Move up rozhodne veľkolepé finále. V ňom sa stretne 7 finalistov v spoločných choreografiách s The Pastels, každý predvedie ešte svoju vlastnú finálovú show a uvedie sa v choreografiách k špeciálnym hudobným číslam finále. Okrem hudobných hostí oživí Move up exkluzívny tanečný hosť svetového formátu a zároveň špeciálny člen poroty.